Správa dat Vzdělávání Články Datová kvalita Národní katalog otevřených dat Další

Sdílejte svoje zkušenosti na konferenci Otevřená data 2021

, Michal Kubáň

Pracujete s otevřenými daty? Máte zajímavý příklad využití otevřených dat? Nebo naopak publikujete zajímavá otevřená data a chcete je představit potenciálním uživatelům? Napište nám a vystupte v listopadu na výroční konferenci Otevřená data 2021!

Dne 5. listopadu 2021 se uskuteční již 6. ročník konference Otevřená data 2021. Rádi bychom vás pozvali k aktivní účasti na této konferenci formou příspěvku.

Poskytovatelé otevřených dat, tj. orgány veřejné správy a další publikující subjekty, mohou představit svá otevřená data a řešení jejich publikace. Uživatelé otevřených dat, tj. datoví experti, firmy, svazy a další, mohou představit užitečné aplikace, portály či vizualizace, které nad otevřenými daty tvoří.

Zájemce o aktivní vystoupení prosíme o vyplnění strukturované přihlášky příspěvku do 29. 8. 2021. Hlavního programu konference se tradičně účastní více než 100 zástupců státní správy, místních samospráv i odborné veřejnosti. Naším cílem je předat zájemcům otevřených dat cenné informace. Proto umožníme vystoupit více účastníkům a těm, kteří se do programu nevejdou, umožníme předat své zkušenosti jiným způsobem, např. formou článku na Portálu otevřených dat.

V případě jakýchkoliv dotazů nás prosím kontaktujte na otevrenadata@dia.gov.cz.