Silnice II. a III. třídy v Královéhradeckém kraji

Královéhradecký kraj


Přehled o silnicích v majetku Královéhradeckého kraje. Data a jejich vizualizace se týkají stavu povrchu silnic, jejich proběhlých oprav a plánu zimní údržby. U každého silničního úseku nebo provedené opravy je uveden rok, ke kterému je daný údaj aktuální.

Téma
Doprava  
Platforma
Web  
Typ
Zdarma  
Datum publikování
15. 1. 2024
Datum poslední úpravy
15. 1. 2024
Přejít na aplikaci

Využívané datové sady


Stav povrchu silnic

Datová sada s prostorovou lokalizací stavu povrchu silnic ve vlastnictví Královéhradeckého kraje, tedy silnic II. a III. třídy. Zdrojem dat je ÚDRŽBA SILNIC Královéhradeckého kraje a. s.

Opravy silniční infrastruktury od roku 2016 - bodové

Datová sada s prostorovou lokalizací oprav silniční infrastruktury v letech 2016 až 2022 vyjádřených bodově. Jedná se o silnice II. a III. třídy, tedy těch, které jsou ve vlastnictví Královéhradeckého kraje. Zdrojem dat je ÚDRŽBA SILNIC Královéhradeckého kraje a.s.

Opravy silniční infrastruktury od roku 2016 - liniové

Datová sada s prostorovou lokalizací oprav silniční infrastruktury v letech 2016 až 2022 vyjádřených liniově. Jedná se o silnice II. a III. třídy, tedy těch, které jsou ve vlastnictví Královéhradeckého kraje. Zdrojem dat je ÚDRŽBA SILNIC Královéhradeckého kraje a.s.

Plán zimní údržby silnic

Datová sada s prostorovou lokalizací plánu zimní údržby silnic ve vlastnictví Královéhradeckého kraje. Zdrojem dat je ÚDRŽBA SILNIC Královéhradeckého kraje a. s.