Nalezeny 4 aplikace.

Brno v kostce

Realistický model Brna ve videohře Minecraft vytvořený algoritmicky na základě veřejně dostupných dat.
Datasety čerpány primárně ze serveru data.brno.cz ve spolupráci se Statutárním Městem Brnem. Další data čerpána ze serveru OpenStreetMap. Autory aplikace jsou Jonáš Rosecký a Vojtěch Brůža.

Vzdělávání, kultura a sport Regiony a města

Geoportál Praha 6

Aplikace zveřejňuje různé druhy geograficky lokalizovaných sad dat v nadstavbě nad uživatelsky přívětivým prostředím Google Maps.

Zemědělství, rybolov, lesnictví a výživa Hospodářství a finance Vzdělávání, kultura a sport Životní prostředí Zdraví Spravedlnost, právní systém a veřejná bezpečnost Regiony a města Populace a společnost Doprava

Hrady a zámky

Hrady a zámky včetně zřícenin hradů v Královéhradeckém kraji.

Vzdělávání, kultura a sport

Kam na střední školu

Aplikace vytvořená nad otevřenými daty z datové sady Přijímací řízení na střední školy. Tato aplikace je rozdělena na jednotlivé obory, které střední školy v Královéhradeckém kraji nabízejí. Velkou výhodou je skutečnost, že jsou formou interaktivních grafů zobrazována data o počtu přihlášených do 1. kola přijímacího řízení, počtu přijatých po 1. kole přijímacího řízení a počet nabízených míst pro následující školní rok. Je tak možné porovnat, kolik procent uchazečů z celkového počtu přihlášených do 1. kola přijímacího řízení je na konkrétní obor dané střední školy přijato.

Vzdělávání, kultura a sport