Nalezeny 3 aplikace.

Brno v kostce

Realistický model Brna ve videohře Minecraft vytvořený algoritmicky na základě veřejně dostupných dat.
Datasety čerpány primárně ze serveru data.brno.cz ve spolupráci se Statutárním Městem Brnem. Další data čerpána ze serveru OpenStreetMap. Autory aplikace jsou Jonáš Rosecký a Vojtěch Brůža.

Vzdělávání, kultura a sport Regiony a města

Publikační databáze Dun & Bradstreet Czech Republic, a.s.

Publikační databáze Dun & Bradstreet Czech Republic obsahuje aktualizovaná data z desítek zdrojů. Údaje jsou zpracovávány ze tří hlavních oblastí: oficiální registry (např. obchodní rejstřík, živnostenský rejstřík, insolvenční rejstřík), šetření (např. informace od samotných firem-telefonáty, vyhledávání na webových stránkách, monitoring tisku), údaje od externích dodavatelů/partnerů (např. poskytovatelé pohledávek, poskytovatelé platebních informací).

Dun & Bradstreet Czech Republic zpracovává údaje za všechny ekonomické subjekty vykonávající podnikatelskou, nebo obdobnou činnost, nebo za subjekty v přímém vztahu k podnikatelským subjektům v České republice a na Slovensku. Shromažďujeme a zpracováváme primárně údaje z veřejně dostupných zdrojů. Všechny zdroje jsou důvěryhodné a Dun & Bradstreet Czech Republic denně vynakládá obrovské úsilí na zajištění přesnosti a aktuálnosti shromažďovaných údajů.
Toto zpracování dat je základním krokem pro aktuálnost a přesnost údajů v produktech Dun & Bradstreet Czech Republic. Naši zákazníci využívají data v našich produktech pro statistické, analytické účely, pro účely řízení úvěrového rizika, nebo pro účely předběžného výběru.

Díky datům Dun & Bradstreet Czech Republic mají naši zákazníci (firmy, státní úřady, organizace a obce) neustálý přístup k aktuálním informacím a mohou se rozhodovat na základě správných údajů. Pomocí dat v našich produktech mohou zákazníci efektivně řídit svá rizika nad svými portfolii z řad svých klientů i potenciálních zákazníků. Mohou tak předcházet negativním událostem například v následujících oblastech: prevence nedobytných pohledávek, odhalování podvodů, předběžný výběr pro obchodní jednání, vymáhání pohledávek, aktualizace vlastních údajů klientů (např. údajů v CRM nebo ERP systémech klientů.) a pod.

Hospodářství a finance

STARFOS

Webová aplikace STARFOS je moderní fulltextový vyhledávač projektů a výsledků z oblasti výzkumu, experimentálního vývoje a inovací, které byly podpořeny z veřejných prostředků České republiky.

Věda a technika