Vyhledávání datových sad


Nalezeno 30180 datových sad. Filtrovat výsledky

Filtry

Poskytovatelé (340)
  • Ministerstvo dopravy (10100)
  • Kraj Vysočina (2695)
  • Jihočeský kraj (2421)
  • Český statistický úřad (2001)
  • Královéhradecký kraj (1958)
  • Úřad průmyslového vlastnictví (1659)
  • Ústecký kraj (1481)
  • Moravskoslezský kraj (1331)
  • Ministerstvo financí (1151)
  • Karlovarský kraj (619)
  • Digitální a informační agentura (536)
  • Ministerstvo životního prostředí (460)
  • Zobrazit další
Druh datové sady (4)
  • Otevřená data (30180)
  • Data z veřejných registrů (316)
  • Datová sada s vysokou hodnotou (HVD) (249)
  • Dynamická data (10)
Témata (312)
  • Hospodářství a finance (13281)
  • Doprava (10251)
  • Vláda a veřejný sektor (5590)
  • Populace a společnost (1941)
  • http://eurovoc.europa.eu/6416 (1659)
  • Regiony a města (798)
  • Životní prostředí (765)
  • Zdraví (551)
  • úřední dokument (522)
  • Vzdělávání, kultura a sport (417)
  • Věda a technika (341)
  • Zemědělství, rybolov, lesnictví a výživa (338)
  • Spravedlnost, právní systém a veřejná bezpečnost (129)
  • státní zdravotní služba (116)
  • Předběžné údaje (105)
  • epidemie (55)
  • veřejná správa (55)
  • výkonná moc (47)
  • důchodový plán (38)
  • regulace telekomunikací (38)
  • léčivý přípravek (37)
  • prevence nemocí (35)
  • školství (33)
  • výkonný orgán (33)
  • Energie (32)
  • místní orgány státní správy (32)
  • orgány veřejné správy (32)
  • pravomoc výkonné moci (32)
  • samospráva (32)
  • správa věcí veřejných (32)
  • veřejná služba (32)
  • regionální orgány státní správy (31)
  • územní samospráva (31)
  • pravomoc instituce (30)
  • fakturace (28)
  • rakovina (28)
  • Zobrazit pouze populární
  • Zobrazit další
Kategorie HVD (53)
  • Zařízení pro sledování životního prostředí (28)
  • Environmentální účty a statistické údaje (22)
  • Radarové údaje (19)
  • Využití území (19)
  • Vodopis (16)
  • Vzduch (16)
  • Chudoba (12)
  • Emise (8)
  • Odpad (8)
  • Údaje z pozorování naměřené v meteorologických stanicích (8)
  • Chráněná území (6)
  • Klima (6)
  • Zobrazit další
Datová služba (1)
  • Datová služba (2313)
Formáty (67)
  • ZIP (12627)
  • XML (11093)
  • CSV (5424)
  • JSON (1983)
  • JSON-LD (1129)
  • GeoJSON (814)
  • KML (740)
  • HTML (608)
  • Excel XLSX (577)
  • Esri Shape (479)
  • GeoPackage (266)
  • Plain text (241)
  • Zobrazit další
Klíčová slova (6156)
  • IS DTM (10112)
  • Katalog otevřených dat (10112)
  • Základní prostorová situace (10112)
  • prohlídky vozidel (9831)
  • SME (6572)
  • STK (6572)
  • prohlídka vozidla (6571)
  • prohlídky SME (3262)
  • prohlídky STK (3262)
  • Kraj Vysočina (2688)
  • Jihočeský kraj (2418)
  • Královéhradecký kraj (1918)
  • ÚPV (1655)
  • Ústecký kraj (1462)
  • Moravskoslezský kraj (1308)
  • číselník (831)
  • vzory (723)
  • Karlovarský kraj (614)
  • volby (591)
  • úřední deska (540)
  • ochranné známky (481)
  • známky (481)
  • patenty (478)
  • užitné (476)
  • vynálezy (476)
  • ČSÚ (388)
  • FIN (350)
  • patent (317)
  • evropský (310)
  • Národní (295)
  • výsledky voleb (266)
  • průmyslové (247)
  • Poslanecká sněmovna (221)
  • ČHMÚ (220)
  • Český hydrometeorologický ústav (219)
  • vazba (218)
  • zastupitelstva krajů (191)
  • léčivý přípravek (169)
  • statistika (161)
  • rozpočet (154)
  • finance (150)
  • plzeň (149)
  • pohlaví (148)
  • sčítání (147)
  • Stav ovzduší (147)
  • rozhodnutí (146)
  • správní (143)
  • NRHZS (139)
  • plzeňský kraj (138)
  • Národní registr hrazených zdravotních služeb (137)
  • Příloha (134)
  • LPIS (130)
  • klasifikace (127)
  • vzdělávání (127)
  • opendata (120)
  • FIN 1-12 SF (117)
  • FIN 1-12 SF - Plnění rozpočtu SF (117)
  • OSS (117)
  • SF (117)
  • smlouva (117)
  • FIN 1-12 (116)
  • FIN 1-12 OSS (116)
  • FIN 1-12 OSS - Plnění rozpočtu KAP a OSS (116)
  • obec (114)
  • faktura (112)
  • obyvatelstvo (111)
  • Zeměpisné meteorologické prvky (111)
  • věk (109)
  • SLDB (106)
  • DPB (103)
  • rozpočet ÚSC (99)
  • okres (97)
  • FIN 2-12 M (96)
  • dotace (91)
  • FIN 2-12 M - Plnění rozpočtu ÚSC (91)
  • obce (88)
  • faktury (87)
  • výsledky (85)
  • EVP (84)
  • statistické registry (84)
  • Česká školní inspekce (81)
  • ČŠI (81)
  • doprava (81)
  • půběžné (81)
  • kraje (80)
  • inspekční činnost (79)
  • klima (79)
  • školský zákon (78)
  • OPV (77)
  • PB (77)
  • Rozvaha (76)
  • RSO (76)
  • veřejné zdravotní pojištění (73)
  • okresy (71)
  • covid-19 (69)
  • Výsledovka (69)
  • školství (68)
  • Olomoucký kraj (67)
  • Výkaz zisku a ztráty (67)
  • vykázaná zdravotní péče (61)
  • školy (60)
  • koronavirus (59)
  • Ostrava (57)
  • Senát (57)
  • dotazník (55)
  • kraj (55)
  • Zařízení pro sledování životního prostředí (55)
  • ISDŘ (54)
  • Zobrazit pouze populární
  • Zobrazit další
Informační systém veřejné správy (0)
    Časové pokrytí Od Do
    Řazení: Název vzestupně
    • Název vzestupně
    • Název sestupně
    Řazení: Název vzestupně
    • Název vzestupně
    • Název sestupně
    • Otevřená data

    Výkony zdravotní péče vykázané v rámci veřejného zdravotního pojištění dle měsíců vykázání a zdravotní pojišťovny

    Datová sada poskytuje přehled o četnosti zdravotních výkonů hrazených z veřejného zdravotního pojištění od roku 2010 do posledního uzavřeného roku. Výkony jsou seskupeny podle kódů a stratifikovány dle roku a měsíce vykázání a zdravotní pojišťovny. Data obsahují agregované informace o množství vykázaných výkonů, nezahrnují výkony ošetřovacích dní.

    • Otevřená data

    Výkony zdravotní péče vykázané v rámci veřejného zdravotního pojištění dle měsíců vykázání, poskytovatelů zdravotních služeb a odborností

    Datová sada poskytuje přehled o četnosti zdravotních výkonů hrazených z veřejného zdravotního pojištění od roku 2010 do posledního uzavřeného roku na úrovni jednotlivých poskytovatelů zdravotních služeb. Výkony jsou seskupeny podle kódů, identifikačního čísla zařízení (IČZ), odbornosti lékaře, roku a měsíce vykázání. Data obsahují agregované informace o množství vykázaných výkonů, nezahrnují výkony ošetřovacích dní.

    • Otevřená data

    Výkony zdravotní péče vykázané v rámci veřejného zdravotního pojištění u jednotlivých poskytovatelů zdravotních služeb včetně hlavní diagnózy

    Datová sada umožňuje hodnotit četnosti zdravotních výkonů hrazených z veřejného zdravotního pojištění, které byly vykázány u jednotlivých poskytovatelů zdravotních služeb od roku 2019 až do posledního uzavřeného roku. Datová sada je agregována na úroveň jednotlivých výkonů dle roku, poskytovatele zdravotní péče (IČO) a hlavní diagnózy. Pro každou takto definovanou kombinaci jsou uvedeny souhrnné ukazatele: celkový počet vykázaných výkonů (množství), počet unikátních pacientů, kterým byl daný výkon v daném roce alespoň jednou vykázán, a počet kontaktů se zdravotnickým systémem z důvodu výkonu. Uživatel může údaje o množství vykázaných výkonů, údaje o počtu pacientů s výkonem a údaje o počtu kontaktů se zdravotnickým systémem z důvodu výkonu stratifikovat dle vybrané charakteristiky (hlavní diagnóza, poskytovatel zdravotní péče – IČO). Využívané číselníky: Číselník MKN-10-CZ (https://www.nzip.cz/data/2479-ciselnik-mkn-10-cz-otevrena-data). Data jsou rozdělena do dvou samostatných CSV souborů. Archivní soubor je ke stažení na této adrese: https://datanzis.uzis.gov.cz/data/NR-04-NRHZS/NR-04-02/Archiv/.

    • Otevřená data

    Výměra honiteb

    Datová sada obsahuje časovou řadu ukazatelů mysliveckého hospodaření, o kterém podává informaci Roční výkaz o honitbách, stavu a lovu zvěře (za období 1. 4. daného roku – 31. 3. roku následujícího, vzor výkazu Mysl (MZe) 1-01). Data jsou publikována za celou Českou republiku, včetně dat za honitby správ národních parků a honitby uznané na pozemcích určených pro obranu státu. Zdroj: Ministerstvo zemědělství, Ministerstvo životního prostředí, Národní lesnický institut.

    • Otevřená data

    Vymezené zóny havarijního plánování

    Prostorová data - a) jedná se o území v okolí objektu nebo zařízení, v němž krajský úřad uplatňuje požadavky havarijního plánování formou vnějšího havarijního plánu. b) Oblast v okolí areálu jaderného zařízení nebo pracoviště IV. kategorie v němž se uplatňují požadavky na přípravu zavedení neodkladných ochranných opatření podle paragrafu 104 odst. 1 písm. a) atomového zákona, dalších opatření ochrany obyvatelstva v důsledku předpokládaného překročení referenčních úrovní a jiných opatření ochrany obyvatelstva.

    • Otevřená data

    Vymezení krajin, ke kterým jsou stanoveny cílové kvality v ZÚR

    Vrstva ze Zásad územního rozvoje Královéhradeckého kraje (ZÚR) z datového modelu DMG ÚAP. Zpracovatelem datového modelu je Hydrosoft Veleslavín s.r.o. Zdrojem dat je Odbor územního plánování a stavebního řádu Krajského úřadu Královéhradeckého kraje. Datová sada byla vytvořena v souřadnicovém systému S-JTSK. Dokumentace k datové sadě je ke stažení zde.

    • Otevřená data
    • Veřejné registry

    Vymezení oblastních DMO

    Polygony územní působnosti oblastních organizací destinačního managementu (DMO).

    • Otevřená data

    Vymezení rozvojových oblastí v ZÚR

    Vrstva ze Zásad územního rozvoje Královéhradeckého kraje (ZÚR) z datového modelu DMG ÚAP. Zpracovatelem datového modelu je Hydrosoft Veleslavín s.r.o. Zdrojem dat je Odbor územního plánování a stavebního řádu Krajského úřadu Královéhradeckého kraje. Datová sada byla vytvořena v souřadnicovém systému S-JTSK. Dokumentace k datové sadě je ke stažení zde.

    • Otevřená data

    Vymezení rozvojových os v ZÚR

    Vrstva ze Zásad územního rozvoje Královéhradeckého kraje (ZÚR) z datového modelu DMG ÚAP. Zpracovatelem datového modelu je Hydrosoft Veleslavín s.r.o. Zdrojem dat je Odbor územního plánování a stavebního řádu Krajského úřadu Královéhradeckého kraje. Datová sada byla vytvořena v souřadnicovém systému S-JTSK. Dokumentace k datové sadě je ke stažení zde.

    • Otevřená data

    Vymezení specifických oblastí v ZÚR

    Vrstva ze Zásad územního rozvoje Královéhradeckého kraje (ZÚR) z datového modelu DMG ÚAP. Zpracovatelem datového modelu je Hydrosoft Veleslavín s.r.o. Zdrojem dat je Odbor územního plánování a stavebního řádu Krajského úřadu Královéhradeckého kraje. Datová sada byla vytvořena v souřadnicovém systému S-JTSK. Dokumentace k datové sadě je ke stažení zde.

    • Otevřená data

    Vymezení území metropolitní oblasti

    Datová sada obsahuje geografické vymezení území metropolitní oblasti Integrované teritoriální investice (ITI) v Moravskoslezském kraji. ITI je nástroj pro strategické plánování a koordinaci investic ve vybraných metropolitních oblastech. Datová sada je aktualizována při změně dat (dle potřeby). Souřadnicový systém sady je EPSG: 3867 (WGS 84). Sada obsahuje následující atributy:- KOD_OBEC - Kód obce- NAZ_OBEC - Název obce- KOD_ZUJ - Kód základní územní jednotky- NAZ_ZUJ - Název obce- KOD_POU - Kód obce s pověřenou působností- NAZ_POU - Název obce s pověřeným úřadem- KOD_ORP - Kód obce s rozšířenou působností- NAZ_ORP - Název obce s rozšířenou působností- KOD_OKRES - Kód okresu- KOD_OKRES - Kód okresu- NAZ_LAU1 - Název kraje- KOD_KRAJ - Kód kraje- KOD_CZNUTS - Kód CZ NUTS- NAZ_CZNUTS - Název CZ NUTSEnglish Description:The dataset contains the geographic delineation of the metropolitan area of the Integrated Territorial Investment (ITI) in the Moravian-Silesian Region. ITI is a tool for strategic planning and investment coordination in selected metropolitan areas. The dataset is updated when data changes (as needed). The coordinate system of the dataset is EPSG: 3867 (WGS 84).- KOD_OBEC - Municipality code- NAZ_OBEC - Municipality name- KOD_LAU1 - LAU1 code- NAZ_LAU1 - LAU1 name- KOD_OKRES - District code- NAZ_OKRES - District name- KOD_CZNUTS - CZ NUTS code- NAZ_CZNUTS - CZ NUTS name

    • Otevřená data

    Výnosy převedené do rozpočtů a fondů

    Datové sady obsahují údaje o hodnotách převedených finančních prostředků z finančních úřadů do rozpočtů a fondů, které byly zpracované z pohledu konkrétních příjemců uvedených výnosů a které představují kumulovaný stav vždy k 31. 12. v příslušném roce.

    • Otevřená data

    Vyplacené důchody (v prosinci příslušného roku)

    Datová sada obsahuje strukturované informace o příjemcích důchodů v České republice a o průměrné výši důchodů.
    Data umožňují analyzovat demografické a socioekonomické ukazatele v oblasti penzijního systému.

    • Otevřená data

    Vypouštění do podzemních vod 2015-2025

    Evidence odběrů povrchových a podzemních vod, vypouštění odpadních a důlních vod a akumulace či vzdouvání povrchových vod ve vodních nádržích je jednotlivými správci povodí zřízena, vedena a aktualizována v rámci zjišťování a hodnocení stavu povrchových a podzemních vod [§ 21 odst. 2 písm. c) bod 4 zákona č. 254/2001 Sb., o vodách, ve znění pozdějších předpisů, dále jen „vodní zákon“].

    • Otevřená data

    Vypouštění do podzemních vod 2020

    Evidence odběrů povrchových a podzemních vod, vypouštění odpadních a důlních vod a akumulace či vzdouvání povrchových vod ve vodních nádržích je jednotlivými správci povodí zřízena, vedena a aktualizována v rámci zjišťování a hodnocení stavu povrchových a podzemních vod [§ 21 odst. 2 písm. c) bod 4 zákona č. 254/2001 Sb., o vodách, ve znění pozdějších předpisů, dále jen „vodní zákon“].

    • Otevřená data

    Vypouštění do podzemních vod 2021

    Evidence odběrů povrchových a podzemních vod, vypouštění odpadních a důlních vod a akumulace či vzdouvání povrchových vod ve vodních nádržích je jednotlivými správci povodí zřízena, vedena a aktualizována v rámci zjišťování a hodnocení stavu povrchových a podzemních vod [§ 21 odst. 2 písm. c) bod 4 zákona č. 254/2001 Sb., o vodách, ve znění pozdějších předpisů, dále jen „vodní zákon“].

    • Otevřená data

    Vypouštění do podzemních vod 2022

    Evidence odběrů povrchových a podzemních vod, vypouštění odpadních a důlních vod a akumulace či vzdouvání povrchových vod ve vodních nádržích je jednotlivými správci povodí zřízena, vedena a aktualizována v rámci zjišťování a hodnocení stavu povrchových a podzemních vod [§ 21 odst. 2 písm. c) bod 4 zákona č. 254/2001 Sb., o vodách, ve znění pozdějších předpisů, dále jen „vodní zákon“].

    • Otevřená data

    Vypouštění do podzemních vod 2023

    Evidence odběrů povrchových a podzemních vod, vypouštění odpadních a důlních vod a akumulace či vzdouvání povrchových vod ve vodních nádržích je jednotlivými správci povodí zřízena, vedena a aktualizována v rámci zjišťování a hodnocení stavu povrchových a podzemních vod [§ 21 odst. 2 písm. c) bod 4 zákona č. 254/2001 Sb., o vodách, ve znění pozdějších předpisů, dále jen „vodní zákon“].

    • Otevřená data

    Vypouštění do podzemních vod 2024

    Evidence odběrů povrchových a podzemních vod, vypouštění odpadních a důlních vod a akumulace či vzdouvání povrchových vod ve vodních nádržích je jednotlivými správci povodí zřízena, vedena a aktualizována v rámci zjišťování a hodnocení stavu povrchových a podzemních vod [§ 21 odst. 2 písm. c) bod 4 zákona č. 254/2001 Sb., o vodách, ve znění pozdějších předpisů, dále jen „vodní zákon“].

    • Otevřená data

    Vypouštění do podzemních vod 2025

    Evidence odběrů povrchových a podzemních vod, vypouštění odpadních a důlních vod a akumulace či vzdouvání povrchových vod ve vodních nádržích je jednotlivými správci povodí zřízena, vedena a aktualizována v rámci zjišťování a hodnocení stavu povrchových a podzemních vod [§ 21 odst. 2 písm. c) bod 4 zákona č. 254/2001 Sb., o vodách, ve znění pozdějších předpisů, dále jen „vodní zákon“].

    • Otevřená data

    Vypouštění do povrchových vod 2015-2025

    Evidence odběrů povrchových a podzemních vod, vypouštění odpadních a důlních vod a akumulace či vzdouvání povrchových vod ve vodních nádržích je jednotlivými správci povodí zřízena, vedena a aktualizována v rámci zjišťování a hodnocení stavu povrchových a podzemních vod [§ 21 odst. 2 písm. c) bod 4 zákona č. 254/2001 Sb., o vodách, ve znění pozdějších předpisů, dále jen „vodní zákon“].

    • Otevřená data

    Vypouštění do povrchových vod 2020

    Evidence odběrů povrchových a podzemních vod, vypouštění odpadních a důlních vod a akumulace či vzdouvání povrchových vod ve vodních nádržích je jednotlivými správci povodí zřízena, vedena a aktualizována v rámci zjišťování a hodnocení stavu povrchových a podzemních vod [§ 21 odst. 2 písm. c) bod 4 zákona č. 254/2001 Sb., o vodách, ve znění pozdějších předpisů, dále jen „vodní zákon“].

    • Otevřená data

    Vypouštění do povrchových vod 2021

    Evidence odběrů povrchových a podzemních vod, vypouštění odpadních a důlních vod a akumulace či vzdouvání povrchových vod ve vodních nádržích je jednotlivými správci povodí zřízena, vedena a aktualizována v rámci zjišťování a hodnocení stavu povrchových a podzemních vod [§ 21 odst. 2 písm. c) bod 4 zákona č. 254/2001 Sb., o vodách, ve znění pozdějších předpisů, dále jen „vodní zákon“].

    • Otevřená data

    Vypouštění do povrchových vod 2022

    Evidence odběrů povrchových a podzemních vod, vypouštění odpadních a důlních vod a akumulace či vzdouvání povrchových vod ve vodních nádržích je jednotlivými správci povodí zřízena, vedena a aktualizována v rámci zjišťování a hodnocení stavu povrchových a podzemních vod [§ 21 odst. 2 písm. c) bod 4 zákona č. 254/2001 Sb., o vodách, ve znění pozdějších předpisů, dále jen „vodní zákon“].

    • Otevřená data

    Vypouštění do povrchových vod 2023

    Evidence odběrů povrchových a podzemních vod, vypouštění odpadních a důlních vod a akumulace či vzdouvání povrchových vod ve vodních nádržích je jednotlivými správci povodí zřízena, vedena a aktualizována v rámci zjišťování a hodnocení stavu povrchových a podzemních vod [§ 21 odst. 2 písm. c) bod 4 zákona č. 254/2001 Sb., o vodách, ve znění pozdějších předpisů, dále jen „vodní zákon“].