Vyhledávání datových sad


Nalezeno 29992 datových sad. Filtrovat výsledky

Filtry

Poskytovatelé (342)
  • Ministerstvo dopravy (10058)
  • Kraj Vysočina (2687)
  • Jihočeský kraj (2421)
  • Český statistický úřad (1971)
  • Královéhradecký kraj (1958)
  • Úřad průmyslového vlastnictví (1562)
  • Ústecký kraj (1481)
  • Moravskoslezský kraj (1336)
  • Ministerstvo financí (1149)
  • Karlovarský kraj (619)
  • Digitální a informační agentura (535)
  • Ministerstvo životního prostředí (418)
  • Zobrazit další
Druh datové sady (4)
  • Otevřená data (29992)
  • Data z veřejných registrů (316)
  • Datová sada s vysokou hodnotou (HVD) (286)
  • Dynamická data (10)
Témata (313)
  • Hospodářství a finance (13252)
  • Doprava (10209)
  • Vláda a veřejný sektor (5484)
  • Populace a společnost (1917)
  • http://eurovoc.europa.eu/6416 (1562)
  • Životní prostředí (798)
  • Regiony a města (789)
  • Zdraví (541)
  • úřední dokument (522)
  • Vzdělávání, kultura a sport (418)
  • Zemědělství, rybolov, lesnictví a výživa (338)
  • Věda a technika (331)
  • Zobrazit další
Kategorie HVD (55)
  • Zařízení pro sledování životního prostředí (28)
  • Správní oblasti / chráněná pásma / regulovaná území a jednotky podávající hlášení (25)
  • Environmentální účty a statistické údaje (22)
  • Radarové údaje (19)
  • Využití území (19)
  • Vodopis (16)
  • Vzduch (16)
  • Chudoba (12)
  • Oblasti ohrožené přírodními riziky (11)
  • Chráněná území (9)
  • Emise (8)
  • Odpad (8)
  • Zobrazit další
Datová služba (1)
  • Datová služba (2309)
Formáty (68)
  • ZIP (12521)
  • XML (11062)
  • CSV (5338)
  • JSON (1947)
  • JSON-LD (1130)
  • GeoJSON (817)
  • KML (735)
  • HTML (597)
  • Excel XLSX (576)
  • Esri Shape (507)
  • GeoPackage (266)
  • Plain text (246)
  • Esri File Geodatabase (237)
  • Excel XLS (156)
  • http://publications.europa.eu/resource/authority/file-type/UNKNOWN (142)
  • Octet Stream (130)
  • RDF TriG (124)
  • GML (110)
  • DXF (101)
  • Atom Feed (84)
  • GNU zip (75)
  • http://publications.europa.eu/resource/authority/file-type/ (63)
  • RDF Turtle (58)
  • TIFF (47)
  • RDF N-Quads (36)
  • RDF N-Triples (36)
  • RDF XML (36)
  • RDFa (36)
  • RDF (32)
  • application/json (24)
  • JPEG 2000 (24)
  • PDF (16)
  • application/geopackage+sqlite3 (11)
  • application/gml+xml (7)
  • PNG (7)
  • http://publications.europa.eu/resource/authority/file-type/TIF (6)
  • application/vnd.google-earth.kml+xml (5)
  • ODS (5)
  • http://publications.europa.eu/resource/authority/file-type/JPG (4)
  • RSS feed (4)
  • 7z (3)
  • application/vnd.shp (3)
  • DGN (3)
  • DWG (3)
  • MapInfo TAB raster file (3)
  • text/csv (3)
  • Zipped GML (3)
  • Binary Data (2)
  • HDT (2)
  • http://publications.europa.eu/resource/authority/file-type/URL (2)
  • http://publications.europa.eu/resource/authority/file-type/XSD (2)
  • http://publications.europa.eu/resource/authority/file-type/zip:gml (2)
  • KMZ (2)
  • DBF (1)
  • GTFS (1)
  • http://inspire.ec.europa.eu/media-types/application/x-filegdb (1)
  • http://publications.europa.eu/resource/authority/file-type/GeoJSON (1)
  • http://publications.europa.eu/resource/authority/file-type/JSON-LD (1)
  • http://publications.europa.eu/resource/authority/file-type/JSONLD (1)
  • http://publications.europa.eu/resource/authority/file-type/OCTET-STREAM (1)
  • Zobrazit pouze populární
  • Zobrazit další
Klíčová slova (6168)
  • IS DTM (10112)
  • Katalog otevřených dat (10112)
  • Základní prostorová situace (10112)
  • prohlídky vozidel (9789)
  • SME (6551)
  • STK (6551)
  • prohlídka vozidla (6550)
  • prohlídky SME (3241)
  • prohlídky STK (3241)
  • Kraj Vysočina (2680)
  • Jihočeský kraj (2418)
  • Královéhradecký kraj (1918)
  • ÚPV (1558)
  • Ústecký kraj (1462)
  • Moravskoslezský kraj (1308)
  • číselník (829)
  • vzory (681)
  • Karlovarský kraj (614)
  • volby (578)
  • úřední deska (541)
  • patenty (456)
  • ochranné známky (455)
  • známky (455)
  • užitné (454)
  • vynálezy (454)
  • ČSÚ (387)
  • FIN (348)
  • Národní (330)
  • patent (291)
  • evropský (284)
  • výsledky voleb (266)
  • průmyslové (227)
  • Poslanecká sněmovna (221)
  • vazba (218)
  • ČHMÚ (217)
  • Český hydrometeorologický ústav (216)
  • zastupitelstva krajů (191)
  • léčivý přípravek (168)
  • statistika (161)
  • rozpočet (154)
  • plzeň (149)
  • sčítání (147)
  • pohlaví (145)
  • Stav ovzduší (144)
  • finance (141)
  • rozhodnutí (141)
  • NRHZS (139)
  • správní (139)
  • plzeňský kraj (138)
  • Národní registr hrazených zdravotních služeb (137)
  • Příloha (134)
  • LPIS (130)
  • klasifikace (127)
  • vzdělávání (126)
  • opendata (120)
  • OSS (117)
  • smlouva (117)
  • FIN 1-12 (116)
  • FIN 1-12 OSS (116)
  • FIN 1-12 OSS - Plnění rozpočtu KAP a OSS (116)
  • FIN 1-12 SF (116)
  • FIN 1-12 SF - Plnění rozpočtu SF (116)
  • SF (116)
  • faktura (112)
  • obec (111)
  • obyvatelstvo (111)
  • Zeměpisné meteorologické prvky (111)
  • SLDB (106)
  • věk (106)
  • DPB (103)
  • rozpočet ÚSC (98)
  • okres (97)
  • FIN 2-12 M (96)
  • dotace (91)
  • FIN 2-12 M - Plnění rozpočtu ÚSC (91)
  • faktury (87)
  • obce (87)
  • výsledky (85)
  • EVP (84)
  • statistické registry (84)
  • Česká školní inspekce (81)
  • ČŠI (81)
  • půběžné (81)
  • kraje (80)
  • inspekční činnost (79)
  • klima (79)
  • doprava (78)
  • školský zákon (78)
  • OPV (77)
  • PB (77)
  • Rozvaha (77)
  • RSO (76)
  • veřejné zdravotní pojištění (73)
  • okresy (71)
  • covid-19 (69)
  • Výsledovka (69)
  • školství (68)
  • Olomoucký kraj (67)
  • Výkaz zisku a ztráty (67)
  • vykázaná zdravotní péče (61)
  • školy (60)
  • koronavirus (59)
  • Zařízení pro sledování životního prostředí (58)
  • Ostrava (57)
  • dotazník (55)
  • kraj (55)
  • ISDŘ (54)
  • státní pokladna (54)
  • registr práv a povinností (53)
  • rpp (53)
  • administrativní jednotky (52)
  • data (52)
  • Senát (52)
  • územní registr (52)
  • účetní data (51)
  • výzkum a vývoj (51)
  • hlasy (50)
  • spotřební daň (49)
  • bez autorizace (48)
  • datová služba (47)
  • právní předpisy (47)
  • webová služba (47)
  • zemřelí (46)
  • e-Sbírka (45)
  • Sbírka zákonů a mezinárodních smluv (45)
  • Chráněná území (44)
  • IS VaVaI (44)
  • meteorologická data (44)
  • predikce (44)
  • státní občanství (44)
  • normál (43)
  • počet voličů (43)
  • územní plánování (43)
  • volební účast (43)
  • Sčítání 2021 (42)
  • statistické územní jednotky (42)
  • vodní hospodářství (42)
  • celá ČR (41)
  • Konsolidace (41)
  • výroční zpráva (41)
  • základní územní jednotky (41)
  • internet (40)
  • parcela (40)
  • strany (39)
  • základní sídelní jednotky (39)
  • Evropský parlament (38)
  • populace (38)
  • výzkum (38)
  • volební strany (37)
  • Krajinný pokryv (36)
  • Liberecký kraj (36)
  • VaV (36)
  • EDAS (35)
  • Vodopis (35)
  • eRecept (34)
  • makroekonomika (34)
  • pozemek (34)
  • předpis (34)
  • sfpi (34)
  • SFPI (34)
  • Státní fond podpory investic (34)
  • elektronické komunikace (33)
  • prevence (33)
  • SŠ (33)
  • výdaje (33)
  • proxy (32)
  • Správní oblasti/chráněná pásma/regulovaná území a jednotky podávající hlášení (32)
  • voda povrchová (32)
  • ZŠ (32)
  • mateřská škola (31)
  • MŠ (31)
  • registr (31)
  • výkazy (31)
  • byty (30)
  • důchodové pojištění (30)
  • MZE (30)
  • očkování (30)
  • průmysl (30)
  • základní škola (30)
  • cestovní ruch (29)
  • městská část (29)
  • odpad (29)
  • Správní jednotky (29)
  • stavebnictví (29)
  • Veřejné služby a služby veřejné správy (29)
  • rejstřík (28)
  • střední škola (28)
  • vodohospodářské meliorační odvodnění závlahy protierozní (28)
  • výškopis (28)
  • cloud computing (27)
  • Dopravní sítě (27)
  • ICT (27)
  • MZe (27)
  • naděje dožití (27)
  • výdaje na VaV (27)
  • CZ-NACE (26)
  • domácnosti (26)
  • hospitace (26)
  • hospitační záznam (26)
  • hospitalizace (26)
  • městské části (26)
  • Nadmořská výška (26)
  • NRRZ (26)
  • Praha (26)
  • příjmy (26)
  • rodinný stav (26)
  • ředitel školy (26)
  • ředitelka školy (26)
  • SO ORP (26)
  • učitel (26)
  • učitelka (26)
  • ulice (26)
  • vakcinace (26)
  • zaměstnání (26)
  • Budovy (25)
  • cenová mapa (25)
  • databáze KROK (25)
  • databáze MOS (25)
  • Doprava/Transportation (25)
  • ekonomická aktivita (25)
  • Městské části (25)
  • otevřená data (25)
  • počet obyvatel (25)
  • RES (25)
  • školská zařízení (25)
  • UKZUZ (25)
  • vyjížďka (25)
  • vzdělání (25)
  • cena pozemku (24)
  • hydrologie (24)
  • katastrální území (24)
  • klasifikace ekonomických činností (24)
  • klasifikace produkce (24)
  • majetek (24)
  • multiprvky (24)
  • oznámení (24)
  • stavební pozemek (24)
  • voda (24)
  • zaměstnanci (24)
  • živě narození (24)
  • budova (23)
  • domy (23)
  • dopravní infrastruktura (23)
  • druh domu (23)
  • kód SÚKL (23)
  • ostrava (23)
  • podnikatelský sektor (23)
  • Regionální (23)
  • slovník (23)
  • Využití území (23)
  • Doprava (22)
  • hospodaření (22)
  • náklady (22)
  • narození (22)
  • odvětví ekonomické činnosti (22)
  • podniky (22)
  • právnické osoby (22)
  • sociální služby (22)
  • vodoměrná stanice (22)
  • Životní prostředí (22)
  • administrativní hranice (21)
  • ATC (21)
  • ekonomické subjekty (21)
  • geografické názvosloví (21)
  • Rada pro rozhlasové a televizní vysílání (21)
  • RRTV (21)
  • úhrn srážek (21)
  • věk matky (21)
  • Vybavenost/Amenities (21)
  • Zeměpisné názvy (21)
  • část obce (20)
  • geografická informace, geoinformace, geoprostorová informace (20)
  • index (20)
  • kandidáti (20)
  • kriminalita (20)
  • nezaměstnanost (20)
  • období 12/2021 (20)
  • období 12/2022 (20)
  • období 12/2023 (20)
  • obydlenost (20)
  • odpady (20)
  • popis mapy (20)
  • postavení v zaměstnání (20)
  • provozní náklady (20)
  • Bohumín (19)
  • data s vysokou přidanou hodnotou (19)
  • informační technologie (19)
  • období 12/2019 (19)
  • průtok (19)
  • příjemce (19)
  • smlouvy (19)
  • teplota vzduchu (19)
  • vodstvo, hydrografie (19)
  • zastupitelstva obcí (19)
  • zastupitelstvo (19)
  • Adresy (18)
  • Copernicus (18)
  • CZ-ISCED (18)
  • databáze (18)
  • ekonomika (18)
  • emancipace (18)
  • fyzické osoby (18)
  • georizika (18)
  • hustota zalidnění (18)
  • individuální spotřeba podle účelu (18)
  • Katastrální parcely (18)
  • klasifikace vzdělání (18)
  • Národní pedagogický institut (18)
  • NPI (18)
  • obce s rozšířenou působností (18)
  • období 12/2020 (18)
  • období 12/2024 (18)
  • polohopis (18)
  • pověřené obecní úřady (18)
  • Rámcový vzdělávací program (18)
  • RVP (18)
  • spotřebitelské ceny (18)
  • Školské zařízení (18)
  • ubytovací zařízení (18)
  • úmrtnost (18)
  • územně technická jednotka (18)
  • veřejná správa (18)
  • voda podzemní (18)
  • volební okrsky (18)
  • Vzdělávání (18)
  • životní prostředí (18)
  • část obce díl (17)
  • důchodová ročenka (17)
  • emise (17)
  • FIN SPO (17)
  • FIN SPO - Plnění rozpočtu (17)
  • finanční statistika (17)
  • hranice (17)
  • les (17)
  • neinvestiční náklady na ochranu životního prostředí (17)
  • předpověď počasí (17)
  • Registr územní identifikace, adres a nemovitostí (RÚIAN) (17)
  • riziko (17)
  • Silniční doprava/Road transport (17)
  • SPO (17)
  • státní mapové dílo (17)
  • střední délka života (17)
  • úřední sdělení (17)
  • veřejné zakázky (17)
  • věstníky (17)
  • žáci (17)
  • CF (16)
  • cizinec (16)
  • daň (16)
  • daně (16)
  • distribuce (16)
  • geologie (16)
  • GFS 2014 (16)
  • institucionální sektory (16)
  • kvalita ovzduší (16)
  • migrace (16)
  • množství povrchových vod (16)
  • NUTS 3 (16)
  • období 12/2018 (16)
  • Oblasti ohrožené přírodními riziky (16)
  • památky (16)
  • peněžní toky (16)
  • produkce (16)
  • Přehled o změnách vlastního kapitálu (16)
  • Přehled peněžních toků (16)
  • přestupek (16)
  • Seznam provozovatelů (16)
  • správní obvody obcí s rozšířenou působností (16)
  • srážky (16)
  • území (16)
  • vlastní kapitál (16)
  • významové středy (16)
  • adresa (15)
  • ceny (15)
  • investice na ochranu životního prostředí (15)
  • ISoSS (15)
  • klasifikace územních statistických jednotek (15)
  • LPZ (15)
  • NUTS 2 (15)
  • období 12/2015 (15)
  • období 12/2016 (15)
  • období 12/2017 (15)
  • období 12/2025 (15)
  • politická příslušnost (15)
  • pracovníci ve VaV, výzkumní pracovníci, techničtí a odborní pracovníci, ostatní (pomocní) pracovníci (15)
  • psychiatrie (15)
  • rastrová mapa (15)
  • regiony soudržnosti (15)
  • Senát Parlamentu ČR (15)
  • sfdi (15)
  • Schválení účetní závěrky (15)
  • sport (15)
  • statutární města (15)
  • škola (15)
  • účetní závěrka (15)
  • ÚZ (15)
  • vyhláška (15)
  • zastávky (15)
  • 2024 (14)
  • BPEJ bonitace půda půdní bonitní agroekologie mapa půdně-ekologické (14)
  • CZ-CPA (14)
  • EGDI (14)
  • Geonames (14)
  • Lidské zdraví a bezpečnost (14)
  • List o prohlídce zemřelého (14)
  • městský obvod/městská část (MOMC) (14)
  • navrhující strana (14)
  • Ochrana přírody/Nature conservation (14)
  • průměrná teplota vzduchu (14)
  • příčiny smrti (14)
  • přistěhovalí (14)
  • ROS (14)
  • stav (14)
  • stavební objekt (14)
  • územní plán (14)
  • velikost podniku (14)
  • volební strana (14)
  • vystěhovalí (14)
  • způsob vytápění (14)
  • adresní místo (13)
  • Český statistický úřad (13)
  • demografie (13)
  • digitalizace (13)
  • dobropisy (13)
  • dojížďka (13)
  • gismb (13)
  • incidence (13)
  • katastrální parcela (13)
  • mapa (13)
  • mateřský jazyk (13)
  • migrace osob (13)
  • návštěvnost (13)
  • nejvyšší dosažené vzdělání (13)
  • NK (13)
  • Občanská vybavenost/Civic amenities (13)
  • Otevřená data (13)
  • platební poukazy (13)
  • plyn (13)
  • porodnost (13)
  • práce (13)
  • prezident (13)
  • produkt hrubý domácí (13)
  • sídelní struktura (13)
  • trvání slunečního svitu (13)
  • úmrtnostní tabulky (13)
  • věková struktura (13)
  • víno (13)
  • výzkum, experimentálni vývoj a inovace (13)
  • Základní báze geografických dat (ZABAGED®) (13)
  • bydlení (12)
  • cena (12)
  • děti (12)
  • FIN 2-04 U (12)
  • FIN 2-04 U - Plnění rozpočtu KAP (12)
  • hdp (12)
  • jízdní řády (12)
  • krajské hygienické stanice (12)
  • líh (12)
  • mapa středního měřítka (12)
  • NACE (12)
  • nadmořská výška (H) (12)
  • NKÚ (12)
  • ODAE (12)
  • organizační statistika (12)
  • OSS a SF (2010 - 2014) (12)
  • Parkování/Parking (12)
  • Plzeňský kraj (12)
  • pohyb obyvatel (12)
  • poštovní služby (12)
  • prevalence (12)
  • prokázaná nákaza (12)
  • rádiové spektrum (12)
  • registr ekonomických subjektů (12)
  • seznam mapových značek, značkový klíč (12)
  • sportoviště (12)
  • stát (12)
  • strom (12)
  • topografická mapa (12)
  • vlastnictví podniku (12)
  • volební okrsek (12)
  • Základní škola (12)
  • Zásady územního rozvoje Královéhradeckého kraje (12)
  • celkový přírůstek (11)
  • CIS JŘ (11)
  • Číselník (11)
  • Databáze zemřelých (11)
  • dopravní prostředek (11)
  • Dostupnost (11)
  • ekonomické činnosti (11)
  • GISMB (11)
  • imisní limit (11)
  • kapacita (11)
  • kultura (11)
  • Land Monitoring Service (11)
  • lesnictví (11)
  • Majetek (11)
  • matriční úřady (11)
  • městský obvod v Praze (MOP) (11)
  • Náklady (11)
  • nemocenské pojištění (11)
  • novorozenec (11)
  • občanský průkaz (11)
  • objednávky (11)
  • oblačnost (11)
  • okres Ostrava-město (11)
  • oxidy dusíku (11)
  • personální ukazatele (11)
  • plodnost (11)
  • pramen (11)
  • produkce odpadů (11)
  • průměrný věk (11)
  • Přehled faktur (11)
  • Přehled objednávek (11)
  • Přehled smluv (11)
  • přenocování (11)
  • rodička (11)
  • seznam (11)
  • správní obvody Prahy (11)
  • stavební díla (11)
  • strategické plánování (11)
  • Struktura zástavby/Build-up structure (11)
  • subjekt (11)
  • Školství (11)
  • vládní sektor (11)
  • vrt (11)
  • Výkaz nákladů a výnosů (11)
  • Výnosy (11)
  • Výrobní a průmyslová zařízení (11)
  • Výsledek hospodaření (11)
  • vysokoškolský sektor (11)
  • vývozní ceny (11)
  • základní sídelní jednotka (11)
  • zákon č. 127/2005 Sb. (11)
  • zákon č. 130/2002 Sb. (11)
  • zaměstnanost (11)
  • Závazky (11)
  • zdravotnictví (11)
  • zemědělství (11)
  • agregace dat (10)
  • báze dat, databáze (10)
  • bilance (10)
  • ceny zahraničního obchodu (10)
  • cestovní doklad (10)
  • CORINE Land Cover (10)
  • CZ-CC (10)
  • CZ-COICOP (10)
  • CZ-ISCO (10)
  • Členění území/Territorial division (10)
  • datový katalog (10)
  • definiční bod, reprezentační bod, centroid (10)
  • DEGURBA (10)
  • dopravní přestupky (10)
  • dopravní statistika (10)
  • Dotace (10)
  • dovozní ceny (10)
  • druhy výdajů (10)
  • DSM (10)
  • ekonomický subjekt (10)
  • ESA 2010 (10)
  • Geologie (10)
  • HDP (10)
  • index cen vývozu a dovozu (10)
  • index tržeb (10)
  • katastrofa (10)
  • klasifikace zaměstnání (10)
  • komunikace (10)
  • kontrola (10)
  • krajské volby (10)
  • křižovatka (10)
  • křižovatky (10)
  • maloobchodní služby (10)
  • měny (10)
  • městské obvody (10)
  • MHD (10)
  • Ministerstvo dopravy (10)
  • náboženská víra (10)
  • národní katalog (10)
  • Národní registr reprodukčního zdraví (10)
  • nkod (10)
  • období 12/2012 (10)
  • období 12/2013 (10)
  • období 12/2014 (10)
  • oprávnění (10)
  • Ovzduší/Air (10)
  • plánování územní (10)
  • počet přenocování (10)
  • počet unikátních pacientů (10)
  • povodeň (10)
  • povodí (10)
  • pracovní činnost (10)
  • pracovníci ve VaV (10)
  • prostorová analýza (10)
  • průjezd (10)
  • screening (10)
  • Silniční doprava (10)
  • stěhování (10)
  • stupeň urbanizace (10)
  • třídník zboží (10)
  • typ subjektu (10)
  • typ vlastníka (10)
  • úřad (10)
  • Věda a technika (10)
  • velikostní skupiny obcí (10)
  • Základní vzdělávání (10)
  • zásady uzemního rozvoje (10)
  • zastupitelstvo kraje (10)
  • zdroje financování (10)
  • zjištěná aktivita (10)
  • zpravodajské jednotky SOP (10)
  • způsob bydlení (10)
  • žádost (10)
  • 2025 (9)
  • bytový fond (9)
  • Česká republika (9)
  • decin (9)
  • deklarace plodin (9)
  • digitální katastrální mapa (9)
  • digitální model reliéfu, digitální model terénu (DMR, DMT) (9)
  • DP (9)
  • ECOICOP (9)
  • energie (9)
  • gestační stáří (9)
  • hlavní město Praha (9)
  • informace (9)
  • informační systém katastru nemovitostí (ISKN) (9)
  • inovace (9)
  • katastrální mapa (9)
  • klasifikace institucionálních sektorů a subsektorů (9)
  • klasifikace stavebních děl (9)
  • Licence (9)
  • mateřské školy (9)
  • Městská policie (9)
  • městské obvody Prahy (9)
  • mikroreliéf (9)
  • minerální oleje (9)
  • mobilní sítě (9)
  • národnost (9)
  • nemovitost, nemovitá věc (9)
  • období 12/2010 (9)
  • období 12/2011 (9)
  • obchodní společnosti (9)
  • okrsky (9)
  • organizace (9)
  • ORP (9)
  • oxid dusičitý (9)
  • oxid siřičitý (9)
  • Památky (9)
  • povodně (9)
  • právní forma (9)
  • průměrná cena (9)
  • region soudržnosti (9)
  • rozvody (9)
  • služby (9)
  • Směrnice 2010/75/EU (9)
  • soubor národních autorit (9)
  • Státní zemědělská a potravinářská inspekce (9)
  • stav obyvatel (9)
  • stravování (9)
  • suspendované částice PM10 (9)
  • SZPI (9)
  • těžba dřeva (9)
  • typ domácnosti (9)
  • územně analytické podklady (9)
  • užitný vzor (9)
  • vízum (9)
  • vratka (9)
  • výplata důchodů (9)
  • vysoké školy (9)
  • výškový bod (9)
  • Využití území/Land use (9)
  • základní školy (9)
  • zaměstnaní (9)
  • záplavová území (9)
  • Záplavy/Floods (9)
  • zdokonalený výškopis (9)
  • zdravotní výkon (9)
  • země (9)
  • ZÚR (9)
  • 2019 (8)
  • 2021 (8)
  • AIS Udělených souhlasů a práv, povinností a právních skutečností (USPPP) (8)
  • aktuality (8)
  • autoritní záznamy (8)
  • Cestovní ruch (8)
  • CZ-ICSE (8)
  • CZ-NUTS (8)
  • ČR (8)
  • d (8)
  • datové schránky (8)
  • dodávky přípravků (8)
  • Dokument (8)
  • duševní zdraví (8)
  • ekonomie (8)
  • elektřina (8)
  • EWC (8)
  • FIN 2-12 M 2026 (8)
  • firmy (8)
  • fondy (8)
  • geografické ohraničení (8)
  • hlavní diagnóza hospitalizačního případu (8)
  • hromadná ubytovací zařízení (8)
  • i (8)
  • ISDS (8)
  • kanalizace (8)
  • kolorektální karcinom (8)
  • kontroly (8)
  • Krizové řízení/Emergency management (8)
  • laboratoře (8)
  • látka znečišťující ovzduší (8)
  • legislativa (8)
  • lékárna (8)
  • místo pracoviště (8)
  • Národní informační systém péče o duševní zdraví (8)
  • narozené děti (8)
  • nehody (8)
  • NISDZ (8)
  • NKIS (8)
  • období 03/2026 (8)
  • období 06/2026 (8)
  • obec s pověřeným obecním úřadem (POU) (8)
  • obec s rozšířenou působností (ORP) (8)
  • OFN (8)
  • označování zboží (8)
  • parkování (8)
  • pas (8)
  • petice (8)
  • podnět (8)
  • podnikatelé (8)
  • policie čr (8)
  • pracovní místa (8)
  • právní důvod užívání (8)
  • průměrný počet přenocování (8)
  • přízemní ozon (8)
  • půda (8)
  • REG-13 (8)
  • registr osob (8)
  • Registr silničních vozidel (8)
  • rozvodnice (8)
  • RSV (8)
  • rybářství (8)
  • řešení problémů v oblasti prostředí životního (8)
  • screening kolorektálního karcinomu (8)
  • SEA (8)
  • sektor provádění (8)
  • Směrnice 2008/50/ES (8)
  • sňatky (8)
  • Souřadnicový systém Jednotné trigonometrické sítě katastrální (S-JTSK) (8)
  • stavba (8)
  • stavební zákon (8)
  • STIRData (8)
  • stížnost (8)
  • střední věk (8)
  • ÚAP (8)
  • Účetní výkazy (8)
  • učitelé (8)
  • úmrtí (8)
  • Úřední deska (8)
  • územní působnost (8)
  • věková skupina (8)
  • velikostní kategorie (8)
  • veřejná doprava (8)
  • záplavové území (8)
  • zdraví (8)
  • zdravotnická zařízení (8)
  • zdravotnické prostředky (8)
  • RIV (7)
  • 2023 (7)
  • akumulace vod (7)
  • bezpečnost (7)
  • budovy (7)
  • Cizinec (7)
  • Česká národní banka (7)
  • ČNB (7)
  • DIS-13 (7)
  • DIS-13 zahraničí (7)
  • dítě (7)
  • dokončené byty (7)
  • domácnost (7)
  • domácnosti jednotlivců (7)
  • drážní doprava (7)
  • DÚK (7)
  • EPH (7)
  • evidence pripravku a hnojiv (7)
  • exekuční srážka (7)
  • FIN 2-12 M 2026 - Plnění rozpočtu ÚSC (7)
  • finanční úřady (7)
  • frekvence vyjížďky (7)
  • funkce vládních institucí (7)
  • funkční plochy (7)
  • hlasování (7)
  • Hluk/Noise (7)
  • honitba (7)
  • hospodařící domácnosti (7)
  • hospodářství lesní (7)
  • hospodářství vodní (7)
  • hranice parcely (7)
  • hřiště (7)
  • IaaS (7)
  • IČO (7)
  • informační společnost (7)
  • infrastruktura (7)
  • intenzita vyjížďky (7)
  • isvs (7)
  • jednotky věku (7)
  • JERRS (7)
  • Jiné právnické osoby (7)
  • JIP (7)
  • JPV (7)
  • kategorie (7)
  • komunální odpad (7)
  • kontrola NKÚ (7)
  • Kultura (7)
  • LEK-13 (7)
  • lůžko (7)
  • Mateřská škola (7)
  • Metodická podpora (7)
  • místo školy (7)
  • mobiliář (7)
  • Národní kardiologický informační systém (7)
  • Národní památkový ústav (7)
  • neúplné rodiny (7)
  • období 03/2015 (7)
  • období 03/2016 (7)
  • období 03/2017 (7)
  • období 03/2018 (7)
  • období 03/2019 (7)
  • období 03/2020 (7)
  • období 03/2021 (7)
  • období 03/2022 (7)
  • období 03/2023 (7)
  • období 03/2024 (7)
  • období 03/2025 (7)
  • období 06/2015 (7)
  • období 06/2016 (7)
  • období 06/2017 (7)
  • období 06/2018 (7)
  • období 06/2019 (7)
  • období 06/2020 (7)
  • období 06/2021 (7)
  • období 06/2022 (7)
  • období 06/2023 (7)
  • období 06/2024 (7)
  • období 06/2025 (7)
  • období 09/2015 (7)
  • období 09/2016 (7)
  • období 09/2017 (7)
  • období 09/2018 (7)
  • období 09/2019 (7)
  • období 09/2020 (7)
  • období 09/2021 (7)
  • období 09/2022 (7)
  • období 09/2023 (7)
  • období 09/2024 (7)
  • období 09/2025 (7)
  • objasněný skutek (7)
  • odběry podzemních vod (7)
  • odběry povrchových vod (7)
  • ochrana přírody (7)
  • ochranné prostředky (7)
  • PaaS (7)
  • patentová přihláška (7)
  • platný patent (7)
  • počet osob v bytě (7)
  • počet závislých dětí (7)
  • pohyb zboží do ČR (7)
  • pohyb zboží přes hranice (7)
  • pohyb zboží z ČR (7)
  • poštovní směrovací číslo (PSČ) (7)
  • pracovní neschopnost (7)
  • projekt (7)
  • Průvodce přístupnosti (7)
  • přihláška vynálezu (7)
  • přirozený přírůstek (7)
  • radar Brdy-Praha (7)
  • radar Skalky (7)
  • radiokomunikační služby (7)
  • RDM (7)
  • registr de minimis (7)
  • registr podpor maleho rozsahu (7)
  • registrovaný skutek (7)
  • rejstřík informací o výsledcích (7)
  • Rekreace/Recreation (7)
  • rozvojová spolupráce (7)
  • Seznamy regulovaných a registrovaných subjektů (7)
  • sloučená radarová informace (7)
  • Spaces4All (7)
  • správní obvod v Praze (SOP) (7)
  • stanice (7)
  • stanovisko (7)
  • takticko statistická klasifikace kriminality (7)
  • technické charakteristiky bytu (7)
  • technické charakteristiky domu (7)
  • turistický ruch (7)
  • týden (7)
  • ubytovací služby (7)
  • účelový územní prvek (7)
  • udělený patent (7)
  • úplné rodiny (7)
  • urbanismus (7)
  • Úřad průmyslového vlastnictví ČR (7)
  • ÚÚP (7)
  • velikost domácnosti (7)
  • velkoobchod a maloobchod (7)
  • Veřejná doprava/Public transport (7)
  • vnitrozemská vodní doprava (7)
  • Voda/Water (7)
  • vodní stav (7)
  • vybrané ukazatele (7)
  • vydané přípravky (7)
  • Výpis RSV (7)
  • vyplacené dávky (7)
  • vypouštění do podzemních vod (7)
  • vypouštění odpadních vod (7)
  • výsledek (7)
  • ZABAGED (7)
  • záměry (7)
  • zařízení (7)
  • zdravotnické zařízení (7)
  • zdravotnický prostředek (7)
  • Zeměpisné soustavy souřadnicových sítí (7)
  • železnice (7)
  • 2020 (6)
  • 2026 (6)
  • absolventi (6)
  • adresy (6)
  • aktivita (6)
  • aplikace (6)
  • arsen (6)
  • benzen (6)
  • benzo[a]pyren (6)
  • bezpečnostní složky (6)
  • bike (6)
  • bytové domy (6)
  • cen (6)
  • cizinci (6)
  • Cyklistická doprava/Cycling traffic (6)
  • cyklistika (6)
  • CZ-CBF (6)
  • CZ-COFOG (6)
  • CZ-COPNI (6)
  • číselníky (6)
  • číslo domovní (6)
  • daňová podpora (6)
  • daňové přiznání (6)
  • datová kvalita (6)
  • děčín (6)
  • digitalizovaná katastrální mapa (6)
  • Digitální tachograf (6)
  • distributor (6)
  • diverzita biologická (6)
  • dokument (6)
  • dosažené vzdělání (6)
  • dostupnost (6)
  • dovoz (6)
  • druh (6)
  • euris (6)
  • GPS (6)
  • gridy (6)
  • GTARD (6)
  • hospitalizační případy akutní péče (6)
  • Hranice (6)
  • i_technicka_infrastruktura (6)
  • index cen (6)
  • index stáří (6)
  • index stavební produkce (6)
  • Individuální dotace (6)
  • individuální oprávnění (6)
  • IO (6)
  • kadmium (6)
  • kapitola MKN-10 (6)
  • karcinom děložního hrdla (6)
  • karcinom prsu (6)
  • Karta řidiče (6)
  • katalog služeb (6)
  • katastr nemovitostí (KN) (6)
  • katastr nemovitostí ČR (6)
  • kategorie majetku (6)
  • klasifikace funkcí vládních institucí (6)
  • kvalifikace učitelů (6)
  • majetek státu (6)
  • majetková položka (6)
  • mamografický screening (6)
  • metadata (6)
  • míra materiální a sociální deprivace (6)
  • míra příjmové chudoby (6)
  • místo narození (6)
  • množství podzemních vod (6)
  • mzda (6)
  • nafta (6)
  • Nákladní doprava (6)
  • Nerostné suroviny (6)
  • nevěsta (6)
  • nikl (6)
  • nová výstavba (6)
  • novotvary (6)
  • období 03/2013 (6)
  • období 03/2014 (6)
  • období 06/2013 (6)
  • období 06/2014 (6)
  • období 09/2013 (6)
  • období 09/2014 (6)
  • obecní byt (6)
  • obchodní rejstřík (6)
  • obory vzdělávání (6)
  • očkovací látka (6)
  • očkovací místo (6)
  • olovo (6)
  • orgán veřejné správy (6)
  • pasport (6)
  • Pěší doprava/Pedestrian transport (6)
  • pivo (6)
  • podnikové funkce (6)
  • pohlaví zemřelého (6)
  • pohonné hmoty (6)
  • Polohopis (6)
  • pomoc zemím rozvojovým (6)
  • populační vývoj (6)
  • pracovníci a mzdy (6)
  • právní stav (6)
  • Programové dotace (6)
  • provozovny (6)
  • průměrné ceny (6)
  • přírůstek (6)
  • regiony (6)
  • registrované partnerství (6)
  • Regulace/Regulations (6)
  • RIS (6)
  • riziko nebezpečí (6)
  • rodinné domy (6)
  • říční informační služby (6)
  • SaaS (6)
  • screening karcinomu děložního hrdla (6)
  • služby neziskových institucí (6)
  • spotřební výdaje (6)
  • správní obvody (6)
  • správní rozhodnutí (6)
  • suspendované částice PM2.5 (6)
  • širokopásmový přístup (6)
  • teplota vody (6)
  • tramvaj (6)
  • třídy (6)
  • typ (6)
  • údaj (6)
  • události (6)
  • ukazatele (6)
  • univerzální služba (6)
  • ÚOHS (6)
  • usnesení (6)
  • úvěr (6)
  • Územně analytické podklady (6)
  • územní identifikace (6)
  • územní rozvoj (6)
  • velikost zpravodajské jednotky (6)
  • vybavení (6)
  • vyšší územní samosprávný celek (VÚSC) (6)
  • vytápění (6)
  • vývoz (6)
  • vzdělávací programy (6)
  • zaměstnavatelé (6)
  • Zemědělská půda (6)
  • zp (6)
  • zpracování informací (6)
  • žadatel (6)
  • žádosti (6)
  • ženich (6)
  • akce (5)
  • akciová společnost (5)
  • aktiva (5)
  • akutní lůžková péče (5)
  • bodové pole (5)
  • bytová výstavba (5)
  • CIS (5)
  • CzechGeo (5)
  • dalnicni (5)
  • datové sady (5)
  • demografie podniků (5)
  • deska (5)
  • dosažitelný uchazeč o práci (5)
  • dražby (5)
  • druhy (5)
  • družstvo (5)
  • edalnice (5)
  • edaz (5)
  • elektronicka (5)
  • elektrozařízení (5)
  • ENCLOD (5)
  • evidenční číslo budovy (5)
  • evidenční jednotka (5)
  • FIN 2-12 M - Plnění rozpočtu MČ (5)
  • finanční výpomoc (5)
  • fluorid dusitý (5)
  • fluorované uhlovodíky (5)
  • frekvence (5)
  • geodetický bod (5)
  • geofyzika (5)
  • geografické jméno, zeměpisné jméno, geonymum (5)
  • geografické zóny (5)
  • greenhouse gas emissions (5)
  • hexafluorid sírový (5)
  • High Resolution Layers (5)
  • hodnocení dopadů (5)
  • hrubá přidaná hodnota (5)
  • IACS (5)
  • index průmyslové produkce (5)
  • intenzita dopravy (5)
  • JDF (5)
  • KAM (5)
  • kapacity (5)
  • kasina (5)
  • katalog cloud computingu (5)
  • Katastrální pracoviště (KP) (5)
  • klasifikace neziskových institucí (5)
  • kmitočty (5)
  • Kolejová doprava/Rail transport (5)
  • kolo (5)
  • kombinovaná nomenklatura (5)
  • Komerční vybavenost/Commercial amenities (5)
  • koncentrace znečíšťujíících látek (5)
  • kontrola stavby (5)
  • kontrolní akce (5)
  • krajina (5)
  • krajská města (5)
  • licence (5)
  • maloobchod (5)
  • MAS (5)
  • mechanická měna (5)
  • mechanický pohyb (5)
  • město (5)
  • metan (5)
  • místní samosprávné jednotky (LAU) (5)
  • mortalita (5)
  • náklady práce (5)
  • nemovitost (5)
  • nepravidelná trojúhelníková síť (5)
  • nezaměstnaní (5)
  • NK_sprava_up (5)
  • nomenklatura územních statistických jednotek (NUTS) (5)
  • obec s rozšířenou působností (5)
  • obchod (5)
  • obchodní společnost (5)
  • obrat (5)
  • odměny (5)
  • Odpady/Waste (5)
  • online dispečink intenzivní péče (5)
  • open data (5)
  • orgán správní (5)
  • Ortofotosnímky (5)
  • oxid dusný (5)
  • oxid uhelnatý (5)
  • oxid uhličitý (5)
  • ozv (5)
  • památka (5)
  • perfluorované uhlovodíky (5)
  • pid (5)
  • PL (5)
  • počet hostů (5)
  • počet zaměstnanců (5)
  • podíl nezaměstnaných (5)
  • politika (5)
  • popisné číslo budovy (5)
  • poplatky (5)
  • POR (5)
  • postavení osoby v čele (5)
  • POÚ (5)
  • Povodeň (5)
  • povolení (5)
  • pracoviště VaV (5)
  • pravděpodobnost úmrtí (5)
  • prezident republiky (5)
  • PRODCOM (5)
  • projekce (5)
  • průměr (5)
  • průměrná mzda (5)
  • Předškolní vzdělávání (5)
  • přehled (5)
  • převažující činnost (5)
  • příjem (5)
  • přirozená měna (5)
  • přirozený pohyb (5)
  • přístrojová technika (5)
  • radiosondáž (5)
  • recyklace (5)
  • reinfekce (5)
  • rozklad přírůstků (5)
  • Rozložení druhů (5)
  • rozpočet MČ (5)
  • RÚIAN (5)
  • senátní obvody (5)
  • seznam výrobků (5)
  • sítě (5)
  • služba veřejné správy (5)
  • sníh (5)
  • spalování (5)
  • Společná zemědělská politika (5)
  • spolupráce (5)
  • spotřebitelský úvěr (5)
  • státní podnik (5)
  • stavební úřady (5)
  • střední stav obyvatel (5)
  • studenti (5)
  • školní (5)
  • teplota (5)
  • terciární vzdělávání (5)
  • tržní služby (5)
  • tříděný odpad (5)
  • turismus (5)
  • turistika (5)
  • typy prvků (5)
  • účetnictví (5)
  • uchazeč o práci (5)
  • uložené povinnosti (5)
  • úvazky (5)
  • územně správní jednotka (5)
  • územní prvek (5)
  • věcné autority (5)
  • vědní oblast (5)
  • velikost obce (5)
  • veřejná linková doprava (5)
  • vodní toky (5)
  • vodovod (5)
  • volná místa (5)
  • volný čas (5)
  • VOŠ (5)
  • voucher (5)
  • vydatnost pramene (5)
  • výrobce (5)
  • výrobky (5)
  • vysokoškolské vzdělávání (5)
  • výše dávek (5)
  • zahraniční obchod se zbožím (5)
  • Záplava (5)
  • zápůjčka (5)
  • Zásady územního rozvoje (5)
  • zdravotní pojišťovny (5)
  • Zdravotnictví (5)
  • zeleň (5)
  • zemědělská půda (5)
  • Zemědělství (5)
  • znamka (5)
  • zp_zivotni_prostredi (5)
  • zpráva o plnění povinnosti (5)
  • způsob porodu (5)
  • ženy (5)
  • AI (4)
  • atribut (4)
  • autobus (4)
  • benzin (4)
  • bibliografické záznamy (4)
  • biodiverzita (4)
  • císařský řez (4)
  • concept (4)
  • CPI (4)
  • cyklo (4)
  • CZ-DRG (4)
  • CZ-GEONOM (4)
  • části obce (4)
  • červené seznamy (4)
  • čisté peněžní příjmy (4)
  • členění (4)
  • ČOV (4)
  • definiční body (4)
  • detailní popisy služeb (4)
  • diagnóza (4)
  • digitální (4)
  • digitální model povrchu (4)
  • DMO (4)
  • dopravní úrazy (4)
  • dovoz (PZpH) (4)
  • druh pozemku (4)
  • druhy chráněné (4)
  • důchody (4)
  • eagri (4)
  • EIA (4)
  • ekonomické odvětví (4)
  • elektrická energie (4)
  • esif (4)
  • evidence (4)
  • evidence objektů podle hospodářství (4)
  • formát (4)
  • geografický značkovací jazyk (GML), značkovací jazyk geografie (4)
  • GRID (4)
  • havárie (4)
  • herny (4)
  • hrubý domácí produkt (4)
  • hydrogeologický rajon (4)
  • ICT služby (4)
  • IČZ (4)
  • indikátor přívalových povodní (4)
  • invalidita (4)
  • investice (4)
  • IRZ (4)
  • IZR (4)
  • jednotka (4)
  • kaly (4)
  • kandidátní listiny (4)
  • kategorie ÚÚP (4)
  • klasifikace majetku (4)
  • kniha doručených faktur (4)
  • knihovna (4)
  • kolektivní systém (4)
  • komodity (4)
  • koncepce / spatial planning (4)
  • kontakty (4)
  • kontejnery (4)
  • Kraj (4)
  • kvalita (4)
  • kvalita vody (4)
  • lázeňská péče (4)
  • licenční poplatky (4)
  • licenční smlouva (4)
  • linky (4)
  • lokalita (4)
  • LPG (4)
  • matfyz (4)
  • měřicí stanice (4)
  • městský úřad (4)
  • metropolitan area (4)
  • metropolitní oblast (4)
  • mezinárodní klasifikace nemocí (4)
  • migrace vnitrostátní (4)
  • mimorozpočtové prostředky (4)
  • MKN-10 (4)
  • mládež (4)
  • MOMC (4)
  • municipality (4)
  • muzeum (4)
  • muži (4)
  • Národní kulturní památky (4)
  • Národní zdravotnický informační portál (4)
  • nařízení EU o Jednotné digitální bráně (4)
  • nejvyšší kontrolní úřad (4)
  • nemocnice (4)
  • nerostné suroviny (4)
  • nestátní nezisková organizace (4)
  • neverifikovaná data (4)
  • NGA (4)
  • NNO (4)
  • novinky (4)
  • NUTS 0 (4)
  • NUTS 1 (4)
  • NZIP (4)
  • Obchůdek 2021+ (4)
  • oblast riziková (4)
  • oblast služby (4)
  • obor (4)
  • odpadové hospodářství (4)
  • OEEZ (4)
  • ofn (4)
  • ochrana druhů (4)
  • ochrana nemovitosti (4)
  • Ochranná pásma (4)
  • Olomouc (4)
  • omezení (4)
  • opatření (4)
  • operativní data (4)
  • orientační číslo budovy (4)
  • osnova popisu úkonů orgánu veřejné moci (4)
  • OSVČ (4)
  • paliva (4)
  • památková zóna (4)
  • Parkoviště (4)
  • pes (4)
  • pevné sítě (4)
  • PIK (4)
  • písmeno čísla orientačního (4)
  • plán kontrol (4)
  • plyn skleníkový (4)
  • počet (4)
  • počet cest (4)
  • Počet obyvatel (4)
  • počet stavebních povolení (4)
  • podmínky pracovní (4)
  • podpora (4)
  • pohřebiště (4)
  • policie (4)
  • porodní hmotnost (4)
  • poskytnuté licence (4)
  • poskytovatel (4)
  • pozemní stavitelství (4)
  • praktický lékař (4)
  • prodej a oprava motorových vozidel (4)
  • profil (4)
  • pronájem (4)
  • proposals (4)
  • průzkum geologický (4)
  • předškolní vzdělávání (4)
  • příroda (4)
  • přívalová povodeň (4)
  • půda zemědělská (4)
  • Q100 (4)
  • region (4)
  • regionální rozvoj (4)
  • regionální účty (4)
  • Registr osob (4)
  • Registrace (4)
  • ReZa (4)
  • RISPF (4)
  • role (4)
  • ropa (4)
  • rozhlasové vysílání (4)
  • rychlost (4)
  • rychlotesty (4)
  • sázkové kanceláře (4)
  • SDG (4)
  • směnné relace (4)
  • smíšené modely (4)
  • sněhoměrná stanice (4)
  • Souřadnicové referenční systémy (4)
  • statutární město (4)
  • stav vodočtu (4)
  • stavební povolení (4)
  • střední školy (4)
  • svazek obcí (4)
  • Školy (4)
  • Tabulka (4)
  • territorial development (4)
  • testy (4)
  • trh práce (4)
  • tržby (4)
  • turistické oblasti (4)
  • turistické regiony (4)
  • typ služby (4)
  • uchazeči (4)
  • umělá inteligence (4)
  • UNESCO (4)
  • Univerzita Palackého (4)
  • UPOL (4)
  • územně evidenční jednotky (4)
  • územní teplota vzduchu (4)
  • územní úhrn srážek (4)
  • VDKHK (4)
  • vládní instituce (4)
  • vnitřní stěhování (4)
  • Vodní doprava/Water transport (4)
  • všeobecné oprávnění (4)
  • vyhláška 515/2020 (4)
  • vyléčení (4)
  • výroba (4)
  • výrobci (4)
  • využití technologií, ICT (4)
  • vývoz (PZpH) (4)
  • vzdělávání vysokoškolské (4)
  • VZK (4)
  • zahájené byty (4)
  • základní (4)
  • záplavy (4)
  • zásady územního rozvoje (4)
  • zastavěné plochy (4)
  • zastavěné území (4)
  • zastávka (4)
  • zem (4)
  • zemědělské výrobky (4)
  • zemědělský výrobce (4)
  • znečištění (4)
  • zprostředkovatel (4)
  • ZUJ (4)
  • způsob bydlení (3)
  • 360/2023 (3)
  • A-VYKAZY (3)
  • akumulátory (3)
  • alkohol (3)
  • ambulantní péče (3)
  • API (3)
  • architektura (3)
  • Asanace (3)
  • autobusy (3)
  • bakalářský program (3)
  • baterie (3)
  • bazén (3)
  • biking (3)
  • bod základního bodového pole (3)
  • Brno (3)
  • bydliště rok před sčítáním (3)
  • byt (3)
  • CEA (3)
  • cestování (3)
  • Zobrazit pouze populární
  • Zobrazit další
Informační systém veřejné správy (0)
    Časové pokrytí Od Do
    Řazení: Název vzestupně
    • Název vzestupně
    • Název sestupně
    Řazení: Název vzestupně
    • Název vzestupně
    • Název sestupně
    • Otevřená data

    Podíl obydlených domů dle připojení na kanalizaci

    Datová sada s prostorovou lokalizací podílu obydlených domů dle připojení na kanalizaci v obcích na území Královéhradeckého kraje. Zdrojem dat je Odbor regionálního rozvoje, grantů a dotací Krajského úřadu Královéhradeckého kraje.

    • CSV
    • JSON
    • ZIP
    • GeoJSON
    • HTML
    • KML
    • http://publications.europa.eu/resource/authority/file-type/UNKNOWN
    • Otevřená data

    Podíl obyvatel obcí se statutem města na celkovém počtu obyvatel

    Datová sada obsahuje časovou řadu podílu obyvatel obcí se statutem města na celkovém počtu obyvatel.

    • CSV
    • JSON
    • Otevřená data

    Podíl osob s pozitivním TOKS

    V rámci zveřejňování dat z Národního registru hrazených zdravotních služeb (NRHZS) vznikla datová sada přinášející informace o podílu osob s pozitivním výsledkem screeningového TOKS (test na okultní krvácení do stolice) ze všech osob, kterým byl screeningový TOKS v daném roce proveden. Sledovaný indikátor je hodnocen v rámci monitoringu screeningového programu tlustého střeva a konečníku. Datová sada umožňuje hodnotit podíl osob s pozitivním výsledkem screeningového TOKS a sledovat údaje v čase od roku 2011 až do posledního uzavřeného roku. Obsah datové sady zahrnuje přehled základních sociodemografických charakteristik osob (pohlaví, věk, okres nebo kraj bydliště). Datová sada vzniká v souladu s národní metodikou tvorby otevřených dat a je dostupná v národním katalogu. Využívané číselníky: Číselník věkových skupin NZIS (https://www.nzip.cz/data/2182-ciselnik-vekove-skupiny-otevrena-data)

    • CSV
    • Otevřená data

    Podíl osob vstupujících do chronické dialyzační léčby dle předchozího vyšetření nefrologem

    Datová sada umožňuje vypočítat podíl osob s chronickou dialyzační léčbou, které v roce před zahájením této léčby podstoupily vyšetření u nefrologa. Datová sada je agregovaná a strukturovaná podle věku, pohlaví, kraje bydliště. Využívané číselníky: Číselník věkových skupin NZIS (https://www.nzip.cz/data/2182-ciselnik-vekove-skupiny-otevrena-data)

    • CSV
    • Otevřená data

    Podíl počtu elektronických podání na celkovém počtu podání

    Ukazatel informuje o vývoji elektronizace podání daňových tvrzení u hlavních daní tj. u DPH, daní z příjmů fyzických a právnických osob a u daně silniční ve sledovaných letech 2015 - 2021.
    Výrazný nárůst elektronické formy podání byl zaznamenán mezi roky 2015 - 2016. V letech 2017 - 2021 se tempo meziročního růstu počtu elektronických podání zmírnilo, přesto podíl elektronické formy podání resp. uvedený ukazatel stále roste. V letech 2019 - 2020 dosáhl meziroční přírůstek počtu elektronických podání celkové výše 268 tisíc podání a představoval meziroční růst počtu podání o 3,9% .
    V letech 2020 - 2021 dosáhl meziroční přírůstek počtu elektronických podání celkové výše 502 tisíc podání a představoval meziroční růst o 7,1%. Uvedený ukazatel zároveň od roku 2016 vykazoval nejvyšší meziroční přírůstek své hodnoty dosahující pozitivního rozdílu ve výši 2,8%.
    V dlouhodobém meziročním srovnání sledovaných let 2015 - 2021 byl potvrzen pozitivní trend vývoje uvedeného ukazatele.
    Ukazatel zahrnuje údaje o počtu daňových přiznání k dani z přidané hodnoty, k dani z příjmů právnických a fyzických osob a k dani silniční, vyúčtování daně z příjmů ze závislé činnosti a vybírané srážkou a hlášení plátce daně o dani z příjmů vybírané srážkou (druhy příjmů: DP 70, 770, 72, 74, 71, 771 a 772), které byly doručené v příslušném období formou řádných, opravných, dodatečných a příp. opravných dodatečných daňových tvrzení

    • CSV
    • Excel XLSX
    • Otevřená data

    Podíl počtu osobních daňových účtů s nedoplatkem vůči aktivním daňovým subjektům

    Ukazatel informuje o vývoji vztahu počtu osobních daňových účtů s nedoplatkem k celkovému počtu aktivních daňových subjektů vůči FS ČR vztahující se k vybraným druhům příjmů ve sledovaných letech2015 - 2021.
    V letech 2016 - 2019 byl z pohledu dlouhodobého meziročního porovnávání patrný pokles hodnot uvedeného ukazatele vypovídající o pozitivním vývojovém trendu průběžného snižování počtu evidovaných osobních daňových účtů s nedoplatkem při současném růstu počtu aktivních daňových subjektů FS ČR, který se projevoval v letech 2016 - 2019.
    V meziročním srovnání let 2019 - 2020 došlo ke změně trendu vývoje uvedeného ukazatele, a to v souvislosti s poklesem počtu aktivních daňových subjektů o 0,9% a současně v souvislosti s vysokým růstem počtu osobních daňových účtů s nedoplatkem o 16,1%, kdy v důsledku uvedeného vývoje meziročních změn vstupních hodnot nebyl zachovaný pozitivní trend vývoje ukazatele z předchozích let.
    V meziročním srovnání let 2020 - 2021 došlo opět ke změně trendu vývoje uvedeného ukazatele, který v roce 2021 velmi mírně pozitivně vzrostl, a to v souvislosti s poklesem počtu aktivních daňových subjektů o 0,1% a současně v souvislosti s růstem počtu osobních daňových účtů s nedoplatkem o 1%. V důsledku uvedeného vývoje meziročních změn vstupních hodnot z let 2020-2021 byl v roce 2021 obnovený pozitivní trend vývoje uvedeného ukazatele.
    Ukazatel zahrnuje údaje o počtu ODÚ s nedoplatkem a o počtu aktivních daňových subjektů vztažených k evidovaným druhům příjmů FS ČR (prezentovaným např. v Informaci o činnosti FS ČR), a to k 31. 12. v příslušném roce.

    • CSV
    • Excel XLSX
    • Otevřená data

    Podíl tvorby hrubého fixního kapitálu na hrubé přidané hodnotě

    Datová sada obsahuje časovou řadu podílu tvorby hrubého fixního kapitálu na hrubé přidané hodnotě.

    • CSV
    • JSON
    • Otevřená data

    Podíl vymožených nedoplatků všemi vymáhacími způsoby na celkových nedoplatcích

    Ukazatel informuje o vývoji objemu vymožených a vybraných nedoplatků předaných k vymáhání ve vztahu k objemu celkových hodnot evidovaných nedoplatků (tj. nedoplatků předaných i nepředaných k vymáhání) ve sledovaných letech 2015 - 2021.
    V letech 2016 - 2019 byl pohledem dlouhodobého meziročního porovnávání patrný pozitivní trend růstu hodnot uvedeného ukazatele odrážející stoupající úspěšnost v oblasti vymáhání nedoplatků a zároveň potvrzující pozitivní vliv klesajícího objemu celkových hodnot evidovaných nedoplatků. Výraznější skok v roce 2016 byl ve velké míře důsledkem zesíleného zaměření FS ČR na požadované zreálnění objemu celkové hodnoty evidovaných nedoplatků, jehož účelem byla pro sestavení příjmů státního rozpočtu jejich objektivizace na podkladě dosažitelného daňového výnosu.
    V meziročním srovnání let 2019 - 2020 došlo v souvislosti s vývojem ekonomiky ČR, která byla v roce 2020 nepříznivě ovlivněná přijetím mimořádných opatření kvůli dopadům epidemie COVID-19, ke změně trendu vývoje uvedeného ukazatele, a to v důsledku meziročně vyšší dynamiky poklesu celkové hodnoty vymožených nedoplatků všemi vymáhacími úkony (pokles o 38,4%) a současně nižší dynamiky růstu hodnoty celkových evidovaných nedoplatků (růst o 21,8%).
    V meziročním srovnání let 2020 - 2021 došlo opět ke změně trendu vývoje uvedeného ukazatele, který v roce 2021 mírně pozitivně vzrostl, a to i přes přetrvávající uvedené souvislosti s vývojem ekonomiky ČR z předchozího roku a byl důsledkem meziročního růstu celkové hodnoty vymožených nedoplatků všemi vymáhacími úkony (růst o 2,7%) a současně poklesem hodnoty celkových evidovaných nedoplatků (pokles o 10,1%).
    Ukazatel zahrnuje údaje o celkových hodnotách vymožených nedoplatků všemi vymáhacími způsoby vztažených k evidovaným druhům příjmů FS ČR, a to k 31. 12. za sledované období (viz PDF sestavy "Přehled o úhradě daňových nedoplatků podle způsobu vymožení") a údaje o hodnotách celkových nedoplatků vztažených k evidovaným druhům příjmů FS ČR (prezentovaných např. v Informaci FS ČR), a to k 31. 12. v příslušném roce, kdy hodnota celkových nedoplatků představuje kumulovaný stav nedoplatků vždy k 31. 12. a nezahrnuje hodnoty odpisů daňových nedoplatků pro nedobytnost.

    • CSV
    • Otevřená data

    Podíl vzorků půdy překračujících preventivní hodnoty obsahu prvků ve výluhu lučavky královské

    Graf popisuje podíl vzorků půdy v ČR, u nichž obsah prvků ve výluhu lučavky královské překračuje preventivní hodnoty. Sledování chemického zatížení půdy je důležité pro ochranu zemědělské produkce, půdních funkcí i kvality prostředí, protože kontaminace může omezovat bezpečné využití území a zvyšovat rizika pro ekosystémy i obyvatele. Téma souvisí s prevencí degradace půdy a s plánováním opatření v ochraně životního prostředí. Vytvořeno z podkladových dat organizace Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemědělský.

    • CSV
    • Otevřená data

    Podíl vzorků rybničních a říčních sedimentů překračujících limitní hodnoty

    Graf popisuje podíl vzorků rybničních a říčních sedimentů v ČR, které překračují limitní hodnoty znečištění. Sledování kvality sedimentů je důležité pro ochranu vodních ekosystémů, kvality prostředí i bezpečného hospodaření v krajině, protože upozorňuje na chemickou zátěž ve vodních a navazujících složkách prostředí. Téma souvisí s prevencí kontaminace, ochranou přírodních zdrojů a podporuje podklady pro environmentální politiku i ochranu zdraví obyvatel. Vytvořeno z podkladových dat organizace Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemědělský.

    • CSV
    • Otevřená data

    Podíl zemřelých podle pohlaví a vybraných příčin smrti

    Podíl zemřelých podle pohlaví a vybraných příčin smrti v územním třídění až do úrovně správních obvodů obcí s rozšířenou působností od roku 2000, resp. 2003.

    • CSV
    • JSON
    • Otevřená data

    Podíl žen s abnormálním výsledkem screeningové cytologie

    V rámci zveřejňování dat z Národního registru hrazených zdravotních služeb (NRHZS) vznikla datová sada přinášející informace o podílu žen s abnormálním výsledkem cervikovaginální screeningové cytologie ze všech žen ve věku 25–59 let, kterým bylo v daném roce toto vyšetření provedeno. Sledovaný indikátor je hodnocen v rámci monitoringu screeningového programu karcinomu děložního hrdla. Datová sada umožňuje hodnotit podíl žen s abnormálním výsledkem cervikovaginální screeningové cytologie a sledovat údaje v čase od roku 2010 až do posledního uzavřeného roku. Obsah datové sady zahrnuje přehled základních sociodemografických charakteristik žen (okres nebo kraj bydliště). Datová sada vzniká v souladu s národní metodikou tvorby otevřených dat a je dostupná v národním katalogu. Využívané číselníky: Číselník věkových skupin NZIS (https://www.nzip.cz/data/2182-ciselnik-vekove-skupiny-otevrena-data)

    • CSV
    • Otevřená data

    Podíl žen s doplňujícím ultrazvukovým vyšetřením

    V rámci zveřejňování dat z Národního registru hrazených zdravotních služeb (NRHZS) byla vytvořena datová sada, která poskytuje informace o podílu žen podstupujících doplňující ultrazvukové vyšetření. Tento indikátor je hodnocen v rámci monitorování screeningového programu karcinomu prsu. Datová sada umožňuje sledovat podíl žen podstupujících doplňující ultrazvukové vyšetření a analyzovat údaje od roku 2010 do roku 2022. Nově je tato datová sada nahrazena sadou "Podíl žen s doplňujícím vyšetřením po screeningové mamografii", která vychází z nové metodiky a zahrnuje širší spektrum výkonů. Obsah datové sady zahrnuje přehled základních sociodemografických charakteristik žen (věk, okres nebo kraj bydliště).
    Datová sada byla vytvořena v souladu s národní metodikou tvorby otevřených dat a je dostupná v národním katalogu.

    • CSV
    • Otevřená data

    Podíl žen s doplňujícím vyšetřením po screeningové mamografii

    Datová sada umožňuje vypočítat podíl žen, u kterých bylo provedeno doplňující vyšetření do 90 dnů od screeningové mamografie. Sledovaný indikátor je hodnocen v rámci monitoringu screeningového programu karcinomu prsu.
    Uživatel může údaje stratifikovat dle základních charakteristik žen (věk, okres nebo kraj bydliště). Údaje lze rovněž sledovat v čase.
    Jedná se o agregovanou datovou sadu, podíl je agregován dle charakteristik žen, kterým byly sledované výkony vykázány.
    Datová sada vychází z dat Národního registru hrazených zdravotních služeb (NRHZS) obsahujícího data o vykázaných zdravotních službách hrazených z veřejného zdravotního pojištění. Datová sada vzniká v souladu s národní metodikou tvorby otevřených dat a je dostupná v národním katalogu. Využívané číselníky: Číselník věkových skupin NZIS (https://www.nzip.cz/data/2182-ciselnik-vekove-skupiny-otevrena-data)

    • CSV
    • Otevřená data

    Podíl žen s pozitivním hr-HPV testem v cílových věkových skupinách

    Datová sada umožňuje vypočítat podíl žen s pozitivním hr-HPV testem ze všech žen v cílových věkových skupinách, kterým byla v daném roce provedena preventivní prohlídka u gynekologa, měly provedený hr-HPV test a zároveň měly vykázanou cervikovaginální cytologii nejméně 30 dnů před nebo po hr-HPV testu.
    Screeningové vyšetření HPV je indikováno v rámci prevence cervikálního karcinomu u definované skupiny žen ve 35., 45. a 55. roce života jako vysoce senzitivní test při cytologickém screeningu, a to v rámci preventivní gynekologické prohlídky. Od 1. 1. 2021 je screeningový HPV test hrazen z prostředků veřejného zdravotního pojištění všem ženám ve věku 35 nebo 45 let. Od 1. 1. 2024 mají nově nárok na hrazený screeningový HPV test také ženy ve věku 55 let.
    Využívané číselníky: Číselník věkových skupin NZIS (https://www.nzip.cz/data/2182-ciselnik-vekove-skupiny-otevrena-data)

    • CSV
    • Otevřená data

    Podíl žen s provedeným hr-HPV testem v cílových věkových skupinách

    Datová sada umožňuje vypočítat podíl žen s provedeným hr-HPV testem ze všech cílových věkových skupinách, kterým byla v daném roce provedena preventivní prohlídka u gynekologa.
    Screeningové vyšetření HPV je indikováno v rámci prevence cervikálního karcinomu u definované skupiny žen ve 35., 45. a 55. roce života jako vysoce senzitivní test při cytologickém screeningu, a to v rámci preventivní gynekologické prohlídky. Od 1. 1. 2021 je screeningový HPV test hrazen z prostředků veřejného zdravotního pojištění všem ženám ve věku 35 nebo 45 let. Od 1. 1. 2024 mají nově nárok na hrazený screeningový HPV test také ženy ve věku 55 let.
    Využívané číselníky: Číselník věkových skupin NZIS (https://www.nzip.cz/data/2182-ciselnik-vekove-skupiny-otevrena-data)

    • CSV
    • Otevřená data

    Podíl žen vyšetřených diagnostickou mamografií

    Datová sada umožňuje vypočítat podíl žen s provedenou diagnostickou mamografií vzhledem k celkovému objemu žen v cílové populaci. Sledovaný indikátor je hodnocen v rámci monitoringu screeningového programu karcinomu prsu.
    Uživatel může údaje stratifikovat dle základních charakteristik žen (věk, okres nebo kraj bydliště). Údaje lze rovněž sledovat v čase.
    Jedná se o agregovanou datovou sadu, podíl je agregován dle charakteristik žen, kterým byly sledované výkony vykázány.
    Datová sada vychází z dat Národního registru hrazených zdravotních služeb (NRHZS) obsahujícího data o vykázaných zdravotních službách hrazených z veřejného zdravotního pojištění. Datová sada vzniká v souladu s národní metodikou tvorby otevřených dat a je dostupná v národním katalogu. Využívané číselníky: Číselník věkových skupin NZIS (https://www.nzip.cz/data/2182-ciselnik-vekove-skupiny-otevrena-data)

    • CSV
    • Otevřená data

    Podkladová jednotka

    Zdroj financování dle podkladového třídění.

    • XML
    • CSV
    • Otevřená data

    Podlahová plocha: nová výstavba, budovy bytové a nebytové, na které bylo vydáno stavební povolení

    Podlahová plocha: nová výstavba, budovy bytové a nebytové, na které bylo vydáno stavební povolení - roční, čtvrtletní a měsíční data

    • CSV
    • JSON
    • Otevřená data

    Podlažnosti

    Výška objektů vyjádřená pomocí počtu podlaží, sledovaná jen u hlavních hmot (nikoli u doplňkových staveb), včetně základních informací o typu střechy, ustupujících podlažích v nejvyšších polohách budov, případně využití podkroví.

    • CSV
    • JSON
    • ZIP
    • GeoJSON
    • HTML
    • KML
    • Otevřená data

    Podmnožina subtitulu

    Podmnožina subtitulu představuje dílčí členění programů dle § 12 a 13 rozpočtových pravidel, které jsou evidovány v systémech EDS (Evidenční dotační systém) a SMVS (Správa majetku ve vlastnictví státu). Základní jednotkou členění programů je akce. V kódu akce programového financování je podmnožina subtitulu identifikována prvními 9 znaky.

    • XML
    • CSV
    • Otevřená data

    Podnikatelé v elektronických komunikacích podle všeobecného oprávnění do 31. 12. 2021

    Zdrojová data webové aplikace ČTÚ: [Evidence podnikatelů v elektronických komunikacích podle všeobecného oprávnění do 31. 12. 2021](http://ctu.gov.cz/vyhledavaci-databaze/evidence-podnikatelu-v-elektronickych-komunikacich-podle-vseobecneho-opravneni).Evidence fyzických a právnických osob, které splnily oznamovací povinnost o výkonu komunikační činnosti, která je předmětem podnikání v elektronických komunikacích. Český telekomunikační úřad vydává podle § 14 zákona č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích a o změně některých souvisejících zákonů (ZEK) osvědčení potvrzující, že osoba zamýšlející podnikat v elektronických komunikacích splnila povinnost podle § 13 ZEK a oznámila písemně tuto skutečnost.K 31.12.2021 došlo k ukončení aktualizace datové sady. Novou datovou sadu naleznete zde [Evidence podnikatelů v elektronických komunikacích od 1. 1. 2022](https://data.ctu.gov.cz/dataset/podnikatele-v-elektronickych-komunikacich-podle-vseobecneho-opravneni-od-1-1-2022)

    • CSV
    • Excel XLS
    • Otevřená data

    Podnikatelé v elektronických komunikacích podle všeobecného oprávnění od 1. 1. 2022

    Zdrojová data webové aplikace ČTÚ: [Evidence podnikatelů v elektronických komunikacích podle všeobecného oprávnění od 1. 1. 2022](https://ctu.gov.cz/vyhledavaci-databaze/evidence-podnikatelu-v-elektronickych-komunikacich-podle-vseobecneho-opravneni-od-2022).V datové sadě jsou uvedeni všichni podnikatelé v elektronických komunikacích, kteří byli či jsou oprávněni k podnikání v elektronických komunikacích (s výjimkou poskytování interpersonálních komunikačních služeb nezávislých na číslech) od 1. ledna 2022. Datová sada obsahuje identifikaci podnikatele a záznamy o komunikačních sítích a službách elektronických komunikací, jejichž zajišťování a poskytování podnikatel oznámil podle § 13 zákona o elektronických komunikacích.K dispozici je také [Evidence podnikatelů v elektronických komunikacích do 31. 12. 2021](https://data.ctu.gov.cz/dataset/podnikatele-v-elektronickych-komunikacich-podle-vseobecneho-opravneni-do-31-12-2021)

    • CSV
    • Excel XLS
    • Otevřená data

    Podnikatelé v NH

    • CSV
    • JSON
    • Otevřená data

    Podnikatelé v poštovních službách

    Zdrojová data vycházejí z webové aplikace ČTÚ: [Evidence provozovatelů poskytujících nebo zajišťujících poštovní služby od 1. 1. 2024](https://ctu.gov.cz/vyhledavaci-databaze/evidence-provozovatelu-poskytujicich-nebo-zajistujicich-postovni-sluzby-od-2024 ). Český telekomunikační úřad vydává podle § 19 zákona č. 29/2000 Sb., o poštovních službách a o změně některých zákonů (ZPS) osvědčení potvrzující, že osoba zamýšlející podnikat v poštovních službách předložila oznámení dle § 18 ZPS.

    • CSV
    • Excel XLSX